codebase="http://active.macromedia.com/flash8/cabs/swflash.cab#version=8,0,0,0" id="name" width="480" height="480">

   
 
  Qka Te Dush Per Pc
 1. Qysh mi kqyr a e kemi HDD e lodht!
 2. Krijo fikje automatike te PC-se (pa asnje program
 3. Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer
 4. Si ta ndryshoni titullin e browserit Internet Explorer
 5. YouTube si MP4 duke përdorur JavaScript
 6. Si të bej Libra Download nGa Books.Google.Com
 7. Si tja nderrojme ikonen Recycle Bin
 8. Si e bejme msn e re 2009 apo 14.0 multi
 9. Si ta formatizojm nje PC
 10. Ndani HDD ne 2 apo shume Pjese
 11. Shkarko ne megaupload Direkt dhe sikur premium
 12. Si ta vendosim pamjen e re eksperimentale te Google-s
 13. Pastro pc-n tuaj Totalisht
 14. Format C:
 15. Komanda te reja per Windows XP
 16. Si me ja nderru logon Windows XP
 17. Si te bllokojm Userin e PC
 18. Disa komanda per RUN
 19. Fshini Userat prej PC
 20. Rrite shpejtesine e ramit ne PC
 21. Si ti ndryshojme disa tinguj kur te na dhezet pc
 22. Si ta fikim pc brenda 5 Sekonda
 23. Kshyrna a e perballon PC juaj lojen qe doni me marr
 24. Hy ne pc pa e dit paswordin
 25. Edito CMD
 26. Si me formatizu Pc-n pa CD
 27. Si me kriju ni robot ne MSN
 28. Njesit matse te PC-s
 29. Komandat e PC me ALT
 30. Si ta gjeni se ku eshte prodhuar telefoni juaj
 31. Testimi i Hackerave , Se a je Hacker a sje
 32. Menyra me e leht per te shkarkuar nga Youtube
 33. 10 Keshilla si te mbrohemi nga vjedhesit e fjalkalimeve
 34. Si te hi me nje web kur e kam Banned
 35. Kerkoni ne Google RapidShare Accounts
 36. Fol free 100% sigurt
 37. Krijo nje Virus
 38. Si te fshijm follderat pra te egzistojm edhe te mos duken !
 39. Ndrroja ngjyrat CMD dhe ruaj ato
 40. Si me ngri pc e viktimes
 41. Si ta bllokoni "Add Or Remove Programs" CP
 42. Si ta vendosim tekstin ne Welcome Screen
 43. Si te mbrohemi nga viruset
 44. Si te bejme instalimin e fileve .rpm
 45. Nderroj te dhenat e pc
 46. Si tja rrisim shpejtesin kompjuterit pak me shum
 47. Si te fshijme nje ikone ne Control Panel
 48. Beje ( Disable Error Reporting )
 49. Si ta ndalim Windows XP sa me shpejt
 50. Bonja format pc te viktimes
 51. 1 Menyr me ja marr passin :d
 52. Si ta ndryshojme "Welcome" ne XP
 53. Password ******* XP
 54. Ja ca site per te hapur Webfaqe
 55. Bon dDos me IP
 56. Si te besh lek nga Twitter
 57. Si me ndrru passin e root-it ne Linux
 58. Instalimi i phpBB3
 59. CMD komanda
 60. Si me hi ne website qe keni Banned IP
 61. Si ta pastroni CD kur ju Grrithet
 62. Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme !
 63. Shkarko Nga Rapidshare Pa limit duke ndryshuar IP tuaj dinamkie
 64. Qka eshte PHP
 65. Fjalori i informatikes A-Z
 66. Generic Host Process beje STOP!
 67. Instalimi i Source Conter Serverit ne root Linux.!
 68. Perdore avatarin tend [WP HACK]
 69. Si me jav hek shigjeten e vogel shortcut-ave ?!
 70. PHP- Praktika e kodimit te rregullt
 71. Si te mbrohesh nga sulmet Phishing
 72. Siguria e fjalekalimeve
 73. Qka e ben passwordin e Forte
 74. Si te lidhim dy kompjuter me nje Lidhje ( Wireless )
 75. Viruset dhe Mbrojtja
 76. Mass Deface 100%
 77. Si me jau hek shigjeten e vogel Shortcutave
 78. Si te rrisim shpejtesine e browser Firefox ne hapjen e faqeve
 79. Hap Firefox Brenda Firefox-it
 80. Shtine Webin tond ne Google
 81. Hack F.B.I
 82. Nudge for Internet Explorer
 83. Bios
 84. Si te editojme nje setup
 85. Tcp/ip
 86. Beje Disable 'Low Disk Space Notification'
 87. Beje Disable pastrimin e Wizard-it te Desktopit te Windows Xp-se
 88. Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar
 89. Beje remove shorcut
 90. Si te marrim admin te Xp.
 91. Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme !
 92. HDD qe nuk punon beje qe te punon
 93. Hiqe reklamen WELCOME kur dhezet PC-JA
 94. Si te shpejtojme UTorrent
 95. Rrite shpejtesine e Hard-Diskut
 96. Si te bejme folder me password pa program.
 97. 1000 Tutoriale
 98. 1000 Tutoriale
 99. Si te ndrrojme passin e VPS
 100. Beje Lock Pc-s Tende
 101. Si te mbrojme vBulletin
 102. Blloko faqet qe nuk deshiron ti hap
 103. Si ta heqim fjalkalimin e harruar n'PC
 104. 250 Tutoriale Shqip
 105. Nqofse doni mu liru prej thirjeve te vales
 106. Si me e bo Rrjetin Automatik ne IPKO PTK apo Kujtes
 107. Sherbmi i IRC
 108. Vendosja e dosjeve
 109. Instalimi i mysql + php + apache
 110. Si te Punoni Në 4 Desktop-a
 111. NTLDR is missing, Press CTRL + ALT + DELETE to restart !
 112. Pastrimi i USB nga virusat
 113. Si me ju hek ikonave ne desktop shigjeten e vogel !
 114. C'ka Ështe Registry Apo "|Regjistrimi|"
 115. Si Te Krijojm Nje POP UP Message Me Notepad
 116. Mesoni komandat bazike te GNU/Linux
 117. Si te Shpejtojme Utorrentin
 118. Formatizo Local Dick D
 119. Si ta bejm DELETE Recycle bin
 120. Nese nuk formatizohet USB ?
 121. Per çka sherben WinRar-i ?
 122. Si t’i kalosh skedarët dhe programet nga një kompjuter i vjetër në një të ri
 123. Si ta fshish përgjithmonë një skedar
 124. Pajisja USB nuk shfaqet në Windows
 125. Si të rifreskoni IP-në, kur lidhja me webin ka probleme
 126. Si te Bejme Internet Explorer me te sigurt
 127. Si te riparojme fajllet e korruptuara te Windowsit
 128. Si ta bejme nje kenge me text(lyrics)!
 129. Si ti bejm programet ne VB me XP Style
 130. Si te Instalojme ShoutCast (radio) ne Shell
 131. Si te instaloni PHP-NUKE
 132. Si me rregullua signature.php ne phpbb
 133. Protokoli HCP Windows Xp - Xpsp1
 134. Fshehi Dosjet ne Fotografi
 135. Si ta bejme me te shpejt Mozila FireFox ?
 136. Si te bejme instalimin e fileve .rpm ?
 137. Si te krijojme nje CS Server
 138. Si ta vendosni textin tuaj ne vend te WELCOME
 139. Folderi Pa Text
 140. Bone messengerin Mobile kur jeni Offline
 141. Si ti largojme virusat nga PC pa ndonje Antivirus !
 142. Nderrojani te dhenat gjenerale PC-s tuaj
 143. Si ta aktivizoni Aksimet ne WordPress ?
 144. Heki ikonat te ora
 145. Si te mbrohemi nga Phishing
 146. Si mund te ndalojme Automatic Restart
 147. Si me vendos foto ne Background te USB-ve
 148. Pastro PC-n nga filet e panevojshem
 149. Disa Web-Sites qe sulmojne me viruse ! KUJDES !
 150. Si te aktivizojmë logarine e Administratorit ne Windows Vista.
 151. 10 Llojet E Kompjutereve
 152. Rapidshare Premium Acc Ne Google (thjesht)
 153. Tutorial se si te beni ripp me nero 8
 154. Qfar eshte Virusi !
 155. Adresa Ip
 156. Si Te Pastrojme Pc-n
 157. Shkronja dhe karaktere qe nuk jane ne tastiere
 158. Info per Ram
 159. Kshyre Telefonin Tuaj [NOKIA] Sa Ore Muhabet i ka bo
 160. Minimizoni faqet qe deshironi edhe Fike PC-n !
 161. Bone Quote sa dush
 162. Si te behemi Google Bot
 163. Si te kerkoj ne google per Rapidshare Acount
 164. Si ta bejm nudge me music
 165. Si dhe pse të përcillet temperatura e procesorit
 166. Çfarë është Open Office ?
 167. Këshilla për shfletim më të rehatshëm me Chrome
 168. Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit
 169. Shfletim më i rehatshëm me Firefox 3
 170. Bllokoni për siguri Disa Faqe
 171. Sigurimi i vB
 172. Çfarë është BIOS dhe si ta pëdor atë ?
 173. Si te vendosim Pass ne Winrar ?
 174. C'eshte PROXY dhe si punohet me te !
 175. Nese ju bllokohet Taskmanager ?
 176. Sheno emrin tond te Ora
 177. Largoni Don't Send nga PC juaj pergjithmon !
 178. Si te verifikojme e-mail
 179. Formatizimi i Windows Vista
 180. Shkarko n'Rapidshare pa limit !!
 181. Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter !
 182. Rrite shpejtesine e Hard-Diskut
 183. Shkarko video tua nga YouTube legalisht
 184. Si ti Gjejm misionet e lojrave
 185. Nod32 - Me ja largu Startup Screen-in
 186. Si të rivendosni komandën e ekzekutimit (Run) në menynë e Vista-s
 187. Si te lidhim dy kompjuter me nje Lidhje ( Wireless )
 188. Generic Host Process beje Stop !
 189. Anti-Phishing: The Definitive RapidShare Account Protection Guide
 190. 156 Run Commands
 191. Nod32 - Me ja largu Startup Screen-in
 192. Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme !
 193. Si te bejme nje Folder me Password pa ndonje program.
 194. Shtine PC-n me fol pa program
 195. Si me i vendos titrat ne Film ?
 196. Kurani Ne Gjuhen Shqipe
 197. Nje tuto shume e mire per VD
 198. Video2Brain Freistellen in Photoshop GERMAN (DVD-ISO)
 199. Video2Brain - Creative Suite 4 Design Premium (ValuePack) (GERMAN)
 200. Video2Brain Cinema 4D Release 11 Tutorial
 201. Si te krijojm error ne notepad
 202. Si ta lidhim Krevaten !
 203. si ti heqim Reklamat(bannerat) ne free Host
 204. si te bejm geniune licens per xp
 205. Me marr Ip pa Program
 206. Nje tutorial shume i mire
 207. si me qit add pi ksaj te tjetra
 208. Si te heqim Side Bar Ne Vista
 209. Shih Tv me VLC Player Ne Pc
 210. Si mi fshi emailat(conntacts ) ne msn
 211. Si te krijom shuut down button ne desktop
 212. Si ti hapim 3 foldera te krijuar
 213. Hapja e folderav me shpejt
 214. 5 Keshilla per rritjen e rankut tuaj te blogut ne google
 215. Fike Pc e Viktimes Cdo 24Sekonda per mes MSN
 216. Si t'i heqim virusat pa ndihmen e antivirusit!
 217. Si te shkarkojm muzika nga youtube !
 218. Marrja e pasave
 219. Si te vjedhim rrjet
 220. Si me ba video
 221. Si me Extratu Loja
 222. Trick per msn
 223. Dont Sent ne MSN
 224. IE dhe Fq. Juaj
 225. Qka eshte HTML
 226. Qka eshte RAM
 227. Qka eshte ROOT
 228. Qka eshte komanda "TRACERT"
 229. Qka eshte HACKER'i
 230. Qka eshte DNS
 231. NdrO Ip Nese e ki Dinake
 232. Mshelja MSn edhe Fshija prej PC krett
 233. instalimi i WordPress Ne shqip
 234. 5 keshilla për rritjen e rank te blogut tuaj ne Google
 235. 100 Great Problems of Elementary Mathematics
 236. Si me e ba nje cd kur te bllokohet najhere me e ndreq
 237. Rregullimin e FPS në cs
 238. Perdorimi i BIOS-it !!!
 239. Qka eshte RAM-MEMORY !
 240. Njohuri Të Përgjithshme Mbi IT - Lexone !
 241. Qka eshte Addres IP
 242. Qka eshte Wireless !
 243. me shpejtu pc
 244. FSHINI USERAT E PC-s
 245. Disconnectoje shokun prej internetit
 246. Me ba Windows XP me ekstra Password
 247. Beje Windows XP valid per 2 sekonda, punon 100%
 248. Mesazh Me qit Foton Tende Ne Msn Messenger(tutorial)
 249. Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad
 250. Si të Perdorim Proxy Ne IE - FireFox - Opera
  1. Nje tuto per HI5
  2. Si ta ndrryshojm passin e root-it ne linux
  3. Si te ja Gjeni Passwordin Cd-Xp
  4. Si ta shpejtojmë Windows Live Messenger-in?
  5. Krijo Nje ScreeSaver Personal
  6. Minimizoni faqet qe deshironi edhe Fike PC-n !
  7. Hap 2 winamp-a ne te njeten kohe !!!
  8. Si e ndryshojm ngjyren e shkronjave ne run
  9. Fshehi Fajllat në JPG
  10. tutorial rreth instalimit te tinasoftit.
  11. Si ti kthejme filet e humbura !!!
  12. Si te fusim foto ne Google Earth.
  13. How to Write a Good Advertisement
  14. New Headway English Course: Beginner
  15. JAVA - How to Program !!!
  16. Windows Vista Secrets !!!
  17. Shkurtesat e Windows !
  18. Te gjitha e-books dhe Tutorialet e mia per VD
  19. Kode Per Zhbllokimin e Telfonav !!!
  20. Convert fotografi duke përdorur sistemin Cmd
  21. Shpejto rrjetin ne XP
  22. Te gjitha E-Books & Tutorialet e mia per Varez-Dl
  23. si ta beni windows xp" geniune " 100 % funksion
  24. si me ja ba updatet windowsit
  25. Qka eshte FTP ??
  26. Ja 10 Arsyjet Pse Kopjuteret Deshtojne !!!
  27. Kshyre Telefonin Tuaj [NOKIA] Sa Ore Keni Fol ne Tel
  28. Qfare eshte WinRar ?
  29. Shkruaje emrin tond tek Ora e PC-s !!!
  30. Si te bejme ndryshime ne menyne START dhe TASKBAR ?
  31. Si Te Vendosim Foto Ne Internet Explorer !
  32. Edhe 1 Trick Shum Interesant - Provojeni All
  33. 1 Trick Qe Patjeter Duhet Ta Provoni Te Gjith !!!
  34. Testoni Anti-Virusin Tuaj !
  35. Eleminoni Hijen Blu Ne Ikonat E Destopit !
  36. Ruaj Te Dhenat Tuaj Ne E-mail Deri 20 GB
  37. Bone PC-n mu dok Pentium 5/6/7 ?
  38. Ndysho Passworidin e Administatorit ?
  39. Pastrimi i USB nga virusi autorun !
  40. Fshij Fajllin/Follderin Direkt Prej HardDiskut !
  41. Bllokoja dikujt MSN !!!
  42. Control Panel si Meny
  43. Ndale HDD Pas nje Kohe qe E Caktoni
  44. Si Ta Ndalim Floppy
  45. Fshine MSN-n e vjeter nga PC
  46. Meso Qe Sa Or e Keni PC-n Dhez !
  47. Vendos Foton Tene Prapa Kontak Listes (Ne MSN)
  48. Rrit Shpejtesine e Rrjetit !
  49. Lene Msn pa nick name !
  50. Eset Nod 32 - Largo Startup Screen !
  51. Microsoft Access - Si Te Krijojme Database !
  52. Testoni Veten! Nese dini me Format PC!
  53. Nese don Kur te nalet Pc Me dal Foto jote
  54. Si me vendos foto ne Background te USB-ve
  55. Si te degjojm muzike(FM) ne celular pa kufje
  56. si t'ja nderrojm emrin RECULE-BIN-it
  57. Si ta fikni PC per 3-5 seconda
  58. Si Te Mbyllim Email
  59. Të fshehtat e Windows Live Messenger (WLM)
  60. Dos-Nderrimi I Ngjyrave
  61. Nderro pass E Rooti-t ne Linux
  62. Si te Format Pc
  63. 10 Keshillla si te mbrohemi nga vjedhsit e fjalkalimeve
  64. Mesime by Me
  65. Ndrysho TOOLBAR e Internet Explorerit
  66. Ndrysho paswordat e userave te kompjuterit tuaj permes CMD
  67. Krijimi i nje Indexi qe te vjedh Ip-ne ne Gjuhen Programuese PHP
  68. Kombinimet me program si notepad,word etj.
  69. Hyni ne pc te tjeter kujt
  70. Fshini skedaret e Dyfisht
  71. Filma nga dvd ne cd
  72. Emrat e programeve per hackera
  73. Cilat komanda dhe kombinime te tastatures egzistojn
  74. Informacione
  75. Bejeni remove 'Shortcut to ...'
  76. Beje nje kerkim Klasik
  77. Beje Disable pastrimin e Wizard-it te Desktopit te Windows Xp-se
  78. Beje Disable E-mail mesazhet
  79. Beje Disable Compress Old Files
  80. Beje disable Low disk space Notification
  81. AutoRund i Thjesht per cd
  82. Unfreez Msn
  83. Si ta shpejtojm Menyren e Arkivimit ne Winrar ..
  84. Ja 1 Trick Interesant
  85. Te Gjitha Sitet Torrent
  86. Filmi i fshehur ne windows-xp STAR WARS
  87. Trika interesante qe sju gjehet pergjigjia
  88. Trik per mouse
  89. Merr info per ni webfaqe
  90. Paraqit webfaqen e juaj ne 40 makinat e kerkimit falas
  91. A varet suksesi i faqës nga domaini?
  92. Publiko foto ne Google Earth
  93. Perdorni Kaspersky pa pasur key
  94. Bejeni pc te flase
  95. Si ta shpetojm Afishimin e Menu Startit
  96. NI tuto teper e ofrt per Lojen Bounce per Nokia mobile
  97. Usb-ja juaj me background
  98. Sherbimi i IRC
  99. NTFS apo Fat32: qfarë duhet te zgjidhim?
  100. 10 gjerat e rrezikshme ne internet
  101. 7 Mrekullit e Teknologjis
  102. Çfarë është malware?
  103. Mesim rreth ndertimit te kompjuterit
  104. Hjeki reklamat nga .TK
  105. Qysh me bo dDos prej root
  106. Instalimi i karteles grafike ne Pllaken OM.
  107. Blloko faqet qe nuk deshironi t'i hapni.
  108. Pese keshilla për rritjen e rankut te blogut tuaj ne Google!
  109. Pajisja USB nuk shfaqet në Windows?
  110. Shfaqja e lidhjeve aktive me anë të fport
  111. Anatomia e viruseve
  112. Ç'është Virusi ??
  113. Sigurohu në përgjithësi
  114. Si te hapesh host ne 000webhost
  115. Google O3D
  116. Lista e crack dhe keygen te websiteve qe jane te sigurt ti perdorni
  117. Pastroje RAM-in & beje kompjuterin te punoj ma shpejt
  118. Disa keshilla per te mbajtur Pc mir [ By me ]
  119. Si ti vendosim titrat ne nje film per 2 minuta.
  120. Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod
  121. Si ta fusim webin ne Google.com
  122. USB ne internet
  123. Ndize pc-N per 10 sEk.
  124. Guide si te mbrohemi kur shkarkojme Warez
  125. Kod qe te downloadoni nga rapidshare pa fund
  126. Gjej Passwordin e BIOS-IT
  127. Instalimi i Windows 7
  128. qka është programimi?
  129. Si ta vleresojme nje antivirus!
  130. Testo Rjetin tend
  131. Shpejto rrjetin ne XP
  132. Beni refresh Desktopi automatikisht
  133. Si te bejme nje Folder me Password pa ndonje program.
  134. Këshilla per kompjuter
  135. Te gjitha CMD Comands
  136. Si Me Verefiku PayPal Kartelen tuaj . Pa Kartel Krediti . ?
  137. Menyra me e mire per te shkarkuar nga Youtube
  138. Si me verifiku PayPal Account pa e pas credit card ??
  139. Perdore TeamViewer pa Licens !
  140. Rapidshare & megaupload baypass timer
  141. Si ti bartim gjerat nga VPS-ja ne PC dhe anasjelltas ?
  142. Si me extratu lojra
  143. 30 Tutoriale nga une .
  144. programim ne gjuhen shqipe C dhe C++ nga salih mripa
  145. IPKO Auto Connection
  146. Fut Vetura te reja ne Gta Vice City ( Bone te re)
  147. Downloado video nga qdo Webfaqe
  148. eBooksWriter
  149. Si ta nderrojme emrin e Recycle BIn ??
  150. Hapni e-mail@domaini-juaj.com
  151. Ndalimi i kopjimit ne forumin/webin tuaj
  152. Si tja rrisim ose tja zvoglojme mb nje muzike
  153. Bone Nudgen me muzik
  154. Rapidshare Trick Ne Interesin Tuaj !
  155. Si te gjejme derguesin e SPAMIT
  156. Ndrroj ip per 20 seconda
  157. Ndalo reklamat qe te mos t`vin ne imboX
  158. si me ba mozllien ma te shpejtt menyra e 2-t
  159. si me ba internet explorer me nudge
  160. Fshirja e BIOS Passwordit në Laptopat TOSHIBA
  161. Si ti shikojm pdf files online
  162. nese diqka ne google eshte me pare ather ju mund ta merni keshtu
  163. Historia e HTML
  164. Fshirja e nje Icone ne CONTROL PANEL
  165. Beje mozzillen me te shpejt
  166. C'eshte PROXY de si punohet me te
  167. Si me kriju Secret Folder
  168. Si te hackim Nulled Vbulletins (versione te vjetra)
  169. Si të aktivizoni tastiern në gjuhen shqipe
  170. Hacking CS 1.6 Server
  171. Si te DownLodoni Filma Pi Internetit
  172. Beje windowsin genuine(original)!!
  173. 1 Trick per ata qe se din,vlen per google image !
  174. Bllokoni ip nga Fbi,Cia,Nsa,
  175. coomand ne run...!
  176. Si te refuzohet virusi vet ne msn
  177. Largone Logon e Nod32
  178. Si ta mbyllim e-mailin qe e kemi hapur ne hotmail
  179. Blloko faqet qe nuk deshironi t'i hapni.
  180. Si vidhet Wireless connection me PCI ***tel te brendshme
  181. Si ta heqim Fjalkalimin e Harruar Ne PC
  182. Gjej Passwordine BIOS-IT
  183. Fut video në artikullin tënd! [WordPress]
  184. Si te editojm nje setup
  185. SI TË hackojm MySpace
  186. Tcp/ip
  187. Testi provues për Auto Shkollë
  188. NTFS apo Fat32: qfarë duhet te zgjidhim?
  189. Kurseni kohën duke shkarkuar FilmaT !
  190. Ndrroj ip per 20 seconda
  191. Nuk Hapet Disku - Zgjidhja !
  192. Eliminoni hijen Blu ne ikona
  193. Si të bëjmë System Restore !
  194. Si te ja Gjeni Passwordin Cd-Xp
  195. Rrjeti kompjuterik !
  196. Parandalo restartimin automatik të Xp në rast te ndonje demtimi eventual !
  197. Pastroni kompjuterin nga fajllat e panevojshem !
  198. Riparimi i Windows XP !
  199. Si te bëjmë nje CD te XP bootable !!
  200. Si të formatizojmë PC !
  201. Beje destkopin website...!Provoje...!
  202. instalimi i PHPBB forumit ne host
  203. Gjuha Shqipe Per Joomla
  204. Si ta Instalojm Joomla ne hostin tuaj
  205. mos met pa kerkushi qka je ka ban pc
  206. Si te mbyllim nje Email ne Hotmail(MSN) account
  207. Krijo Setup Pa program
  208. Si ta beni Dynamic IP [IP te ndryshueshme]
  209. Si Te Shpejtojm UTorrent .
  210. Si me kriju nje bomb virus qe shkatrron pc
  211. Mesohu te Formatosh PC
  212. Email Spider 10 Gold
  213. Sa ka qen ndez PC juaj
  214. Si me vertetu statusin e nje file qe shkarkon!
  215. Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe -
  216. Si te ndryshojme ikonen e USB
  217. Shpejto hapjen e Follderave
  218. SI mi hek errorat...
  219. Driver Checker v2.7.2
  220. ip Locatori
  221. Si mi Rujt Senet e Internet Explorer Me Password
  222. Si Te Hapim Host Ne .ch ose .li
  223. 4 monitora ne 1 monitor
  224. Krijimi i CMD-se me emer tend
  225. Mesazh gabimi qe fik dhe rindez kompjuterin
  226. si ta testojm memorjen ram
  227. IPKO Auto Connection"
  228. Si te regjistromi ne Google ADS
  229. Hap googlen tende
  230. merr info te nje webi
  231. Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar
  232. Si te vendoset cracku ne lojra
  233. Nese Dikush Jau Bllokon MSN ( FREEZE )
  234. Si te hackojm nj? VPS
  235. Si Ta Krijojm Nje ERROR Me NotePad:
  236. si me gjet ipn e nje webi
  237. Si Te Gjejm Rapidshare Premium Accounta Ne Google
  238. Hap host ne altervista.org me proxy italis
  239. Fike kompjuterin automatik pa program
  240. Ping-u mesoni ketu se qfar? ?sht
  241. Cilat Kombinime dhe Commanda te tasteve egzistojn ne pc
  242. Bisedo Free prej ne Pc ne Fax
  243. Trick interestan :D
  244. kerkes per kombinime me Tastier
  245. Si te hapi follder pa emer
  246. Msn account offline forever
  247. si ta pershpejtojm PC
  248. si ta shohish se cfar verzioni e ke windowsin
  249. menyra me e thjesht per te nxjerr tastaturen ne desktop
  250. ndrroja emrin e regjistrum te PC suaj
   1. Liro PC nga fajllat e pa nevojshem
   2. Si te Hapim Domain ne Starto.de
   3. Si te hackim webfaqe qka jan ne Freehostia
   4. Me shpejtu OPERA-n
   5. Trik bane PC-n Pentium 5 ose ma shum me 100GHz Procesor
   6. Gjetja e IP-ve te WEB-faqeve.
   7. Si te gjejm Serial-a Per Programe ose Lojra.
   8. Si ta shkatrroni komplet Sistemin Operativ. per 10-15 sekonda.
   9. Si te Downlodojm dhe si te bejm CD-ja per Play Station 2
   10. Si me Windowsin Genuine Pa as 1 Program.
   11. Forcoje Shiritin Per ruajtjen e te dhenave
   12. [Liber]Emertimet ne internet
   13. Si ti hjekum programet nga Start_up
   14. E-BooKs per Mjeksi
   15. TutoRial per Konvertimin e Muzikave BY MEE
   16. Shkurtesa te dobishme per Windows
   17. Shiko filmin pa i shkarkuar t? gjitha pjes?t!!!
   18. Si ti ja fikim dikujt pc qe e keni funksionon vetem ne lan :D
   19. Ndrrysho Welcome kur t? ndezet PC-a..!
   20. si te shkuruajme pa tastier
   21. si tia nderrojm emrin "Rercyle Bin"
   22. Tutoriale per vBulletin
   23. Shendrroi ip e cs ne shkronja
   24. per ata qe si shohin shkronjat ne Pc
   25. New trick nga une
   26. Qe Do carda nga une
   27. Vista bootable cd!!!
   28. Start ........ Run.........
   29. Si t? krijojm? 'bootable cd' p?r XP-sp2???
   30. Si t? heqim virusin q? u d?rgohet bashk?bisedave n? MSN
   31. Kombinime me tastier (tastatur) !
   32. disk Defragmenter
   33. si tia vjedhim foton personit ne msn kur je tu bisedu
   34. Qysh mes mu fshi linki kurr kur Uplod en Rapidshare
   35. Si Ta Bejm Webin ne www.Webi.Tk
   36. Pershtatni videon tuaj per Youtube!
   37. freehostia FTP
   38. Edito Setup.txt *
   39. Me marr passet e Yahoo , Gmail dhe Hotmail.
   40. Formatizimi i particioneve!!!
   41. Si te instalojme SXE ne CS Server
   42. Si tja mbyllim dikuj msn
   43. Si me e shpejtu HardDiskun -punon 100%
   44. Follderi i Padukshem qysh bohet--qyree
   45. 22 Tricka te reja per window xp
   46. M?sons?s i si t? b?ni tra kryesore t? kompjuterit tuaj (MotherBoard)
   47. Si ta riktheni Word-in n? gjendjen fillestare
   48. Si t? rifreskoni IP-n?, kur lidhja me uebin ka probleme
   49. Si Ta Rrisim Shpejtsin E Downlodimit
   50. Lidh pc me Tv
   51. lidhja e dy kompjuterave ne nje server
   52. Qe Ni Trik Mi Hi Dikujt Prej Msn Ne Pc
   53. Beni Logo Ne Google Me Emrin Tuaj
   54. Me ja vjedhur imformacionet nji websiti
   55. Get the serial number you need ! (For Certain Things) EASILY
   56. Notepad Secret and Funny Trick
   57. New trick shum i fort
   58. Si ta ndalim Windows XP me shpejt (Shutdown Windows XP Faster
   59. Shiko Londren Live ne Internet
   60. Top 10 virusat me te rrezikshmit
   61. Zvoglo linkin
   62. Disa sekrete ne Google earth
   63. Bane USB me Background
   64. Si Ta Bejm Multi Msn pa Patch
   65. Restartoja dikujt pc
   66. Si Tua Gjejm IP Dikujt Ne Msn
   67. Shiko se sa eshte ORA
   68. pershpejto firefox
   69. YouTube HD (high definition)
   70. Google Trick
   71. Shikojeni New York Live nga Interneti
   72. Qyre kush ta ka fut bllok ne msn
   73. 1 Virus i cili ta prish PC
   74. Si ti gjejm te gjitha fotot qe i keni ne pc
   75. Dy tricka te mir per msn
   76. Krijo font sipas deshires
   77. Rapidshare Search
   78. Me hek turn offin
   79. Si t? fusim t? dh?na n? CD t? thjesht m? shum se nj? her
   80. Si te ndreqim msn 7.5
   81. faqja startuse ne IE hg-forum.ch
   82. Si ta gjejm passwordin e BIOSIT
   83. Bone desktop website
   84. si ti ndalim parat ne tinasoft
   85. si ta rrisim shpejtesin e rrjetit cable/DSL/ADSL
   86. Kujt sja qet muziken ne msn
   87. Ndalo XX ose faqet e padeshiruara
   88. Si ta b?jm? shejen e mausit(ose shigjeten) ta b?jm? me ndonj? figur
   89. Bone folderin tond me PSW
   90. msn 7.5 sbon ather hi ndreqe ketu
   91. Qite webin tond ne Google!
   92. Nj? trick per PINBALL
   93. Shpejto programet ne proces
   94. Kuj do me ja fhsi komentet e HI5
   95. Si ta vendosim ne Fotografi si ikon ne nje Folder
   96. web per Banner
   97. tuto nga une
   98. shiko ip dhe emrin e pc-s tuaj nga valsoft
   99. Si Te Shkruajm Emrin Si Google.Com
   100. Ja ni Command si me hek MB
   101. new trick shum i fort
   102. si te bejm msn , kur je offline me bo ne mobile
   103. trick interesant per msn
   104. si me shkrujt emrin tek ora posht
   105. Levizja e Mausit permes tastieres
   106. Photoshop Userbar Tutorial by KattZ.=) !
   107. Si te bejm 1 folder pa emer ?
   108. Blloko webfaqen qe don ne PC- n tende
   109. Si ta bejm nje Karikatur me Photoshop
   110. Theja Rregullat Shkolles
   111. Me e Ndalu Mos Me U Paraqit DonT Send
   112. Si Me Vendos Foto Ne Prapavi Te USB-ve Backraund
   113. Triku per Mozilla FireFox qe shpejeson kerkimin e faqeve Triku i Firefox-it
   114. Menyra ma e mire per me ba me pasword folderin
   115. Shiko emrin tend si dj
   116. Shko 1 Hap mbrapa me Image
   117. Shko 1 Hap mbrapa
   118. Bone Faqen Refresh Prej Button
   119. Mbylle Faqen Me Booton
   120. Hap 1 Faqe T? Re
   121. Bone Faqen T?nde Favorit
   122. Bone Faqen T?nde Startuese
   123. Desktopin - WEBSITE
   124. Si ta beojm Delete Recycle Bin
   125. Shkarko Video nga : Youtube , Google , Break , iFilm etj etj
   126. qysh me leviz mausin permes tastieres
   127. Si te Hackojme VPS
   128. Wendos emer tek ora
   129. Lidh 2 PC me nje modem te ipko-s
   130. Perdorimi i proxyt
   131. Krijoni Error Me NotePad
   132. Ta Kthejme Sistemin Mbrapa.Nje Muaj ose Me Shume
   133. Trika pa pergjigjke
   134. Si Te Regjistrojm CMD {Command Promt} ne Menun e djatht te mausit
   135. Heki ato Errorat e Vogel Ngjyr te Verdh ne fund te Desktopit Posht
   136. Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection)
   137. si ta shukmi pc me an te nje ikoni
   138. Nje menyr per te punuar pc-juaj ma shpejt
   139. Si Te Fshijm Shared Documents
   140. Perdore Google si kalkulator
   141. Meso si me i fshi krejt kontaktet e msn pernihere
   142. Si te lajm 1 follder pa emer
   143. Si t? p?rdorim Proxy me Mozilla Firefox 3 !
   144. Si te beni nje .GIF Tutorial me Camtasia Studio 5
   145. Vendos Background ne USB !
   146. Beni Update NOD32 pa Internet !
   147. Fire Lines Tutorial (Photoshop)
   148. 1000 Mashtrime t? Photoshop-it
   149. Shum tuto ne nje vend!
   150. Formatizimi kompiuterit Apo Krijimi apo Participimi i nje Local Disku
   151. Tasiera te KURSEN shum Koh
   152. 114 komanda te RUN-it
   153. Fshehe Folderin (B?je t? paduksh?m)
   154. Si ta bejm Delete Recycle Bin
   155. Si ti fshini krejt kontaktet e msn menjehere
   156. Kerkesat Per E-books & Tutoriale t
 
Il proprietario di questo sito web non ha attivato l'extra "Toplist"!
Pubblicitá
 
t
 


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

CASINO | ecogra | William Hill | internet casino | Hit Counter
http://img.webme.com/pic/a/awards4you/red-burning.gif
 
 
Na Vizitoni Ne Facebook : http://www.facebook.com/?ref=home#!/?ref=home
 
Today, there have been 17 visitatori (29 hits) on this page!
=> Vuoi anche tu una pagina web gratis? Clicca qui! <=